apr 182013
 

Met trots presenteren wij  u de deelnemers van KunstEiland 2013.
KunstEiland is in 2013 op 6, 7 en 8 september.
De exposities zijn op zaterdag en zondag: 7 en 8 september.

Deelnemers-disciplinesWe hebben zo’n 25 locaties waar meer dan 40 deelnemers te zien of te horen zijn.  Ook dit jaar is er weer een enorme diversiteit aan disciplines, u kunt o.a. genieten van: schilderijen, aquarel, (tuin)beelden, glaskunst, keramiek, zeefdruk, muziek, verhalen, fotografie, papierkunst en -restauratie, dans & sieraden.

Klik op de naam om naar de corresponderende pagina te gaan.

Enric Adserà Riba Schilderijen http://www.adserariba.nl/
Co van Assema Schilderijen http://www.covanassema.nl
Silvia Bergveldt Beelden www.silberart.nl
Femke Bergvelt & Thalia Verwoert Muziek Viool en zang
Klaas de Boer Keramiek
Pieter Brand Vormgever/ontwerper http://pieterbrand.nl
Phil Eijsermans Schilderijen www.phillsgalerie.nl
Zenon Emanuel Schilderijen www.zenon-art.com
Saskia Flens Hout, stof en steen
Philo Gregoire & Antonio Pepers Installaties www.citymarks.org
Lia van Ham Keramiek, glasfusion www.liavanham.nl
Filip Jonker Beelden kunst www.filipjonker.nl
Annet Kaat Keramiek, glasfusion en schilderkunst
Hetty Kamphorst Beelden van steen www.atelierbeeldschoon.nl
Piet Karregat Muziek Engelstalige ballades
Cecil Kemperink Beeldende kunst http://www.cecilkemperink.nl/en.html
Johan Kruiver Projectiepresentatie
Marjolein Lensink Fotografie http://instagram.com/marjolein_zaandam
Barbara Marle Beelden en schilderijen www.barbaravanmarle.nl
Inez Melessen o.a. Druktechnieken
Anita Meulman Muziek (piano) www.piano-les.nl
Cosmo Ombre Glaskunst www.cosmo-ombre.eu
Ed Oosterhoorn Schilderijen http://www.edoosterhoorn.nl
Remco Osório Lobato Teken- en schilderkunst http://osoriolobato.wix.com/artwork
Jos Out Beeldhouwer http://www.outart.eu
Olivier Rijcken Schildert dolers http://oli4rijcken.nl/
Papiermolen De Schoolmeester http://www.zaanschemolen.nl
Cocky Pater Keramiek www.studiopotsierlijk.nl
Elly Rademaker Aquarel
Olivier Rijcken Schilderen
Elize van Sonderen Keramiek http://elizevansonderen.kunstinzicht.nl/
Marjoke Staal Film http://www.hollandseaquarellistenkring.nl/pages_kunstenaars/staal.html
Astrid Stoffels Schilderijen www.astridstoffels.nl
Harm Visser Beeldende kunst http://www.harmvisser.nl/
Boukje Voet Papierkunst
Thea Vorstman
& Floor Meijboom
Papierrestauratie www.papierrestauratie.nl
Gerrit de Vries Product design
Gea de Wijn Schilderijen
Eke Wijngaard Toegepaste kunst